TESTE BAŞLA

RE/MAX, 1973 yılında ABD’de Dave Liniger tarafından kurulmuş gayrimenkul sektöründe dünyanın en ileri girişimcilik ve kariyer sistemidir.RE/MAX'ın eşsiz başarılı istihdam ve büyüme modeli : Sadece hayâlleri ve hedefleri olan "BEN YAPARIM" diyen girişimcileri ekibe katmak ve inanarak çalışmalarını sağlamaktır.Dünya franchising liginde tüm sektörlerin bulunduğu listelerde ilk 10 içerisinde olup gayrimenkul sektöründe daima uzak ara liderdir.

RE/MAX Sistemi

RE/MAX Türkiye ise Kurucu Bölge Direktörü Murat Goldştayn'ın girişimiyle 1997 yılında  faaliyetlerine başlamıştır. RE/MAX’ın 110'un üzerinde ülkede, 7000’in üzerinde ofisi ve 125.000’den fazla gayrimenkul danışmanı bulunmaktadır. Türkiye’de  RE/MAX, 250'nin üzerinde ofis ve 3.500'ün üzerinde gayrimenkul danışmanı ile hizmet vermektedir.

RE/MAX'a bağlı Gayrimenkul Danışmanları,sistemde MAXIMUM ve RAPP adı verilen iki farklı çalışma (ciro  paylaşım) modelinden birini seçerek çalışmaktadır.20 yılı aşkın süredir her yıl büyüyen ve 200 milyon TL’nin üzerindeki yıllık hizmet bedeli cirosu ile RE/MAX Türkiye, sektöründe öncü ve lider firma olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Gayimenkul Danışmanlığına Yatkınlığını Ölç!