* RE/MAX, 1973 yılında ABD’de Dave Liniger tarafından kurulmuş gayrimenkul sektöründe dünyanın en ileri girişimcilik ve kariyer sistemidir. * RE/MAX'ın eşsiz başarılı istihdam ve büyüme modeli : Sadece hayâlleri ve hedefleri olan "BEN YAPARIM" diyen girişimcileri ekibe katmak ve inanarak çalışmalarını sağlamaktır. * Dünya franchising liginde tüm sektörlerin bulunduğu listelerde RE/MAX , daima ilk 10 içerisinde olup gayrimenkul sektöründe sürekli uzak ara liderdir. RE/MAX’ın 110'un üzerinde ülkede, 7000’in üzerinde ofisi ve 130.000’den fazla gayrimenkul danışmanı bulunmaktadır. * RE/MAX Türkiye ise Kurucu Bölge Direktörü Murat Goldştayn'ın girişimiyle 1997 yılında  faaliyetlerine başlamıştır. * Türkiye’de RE/MAX, 200'ün üzerinde ofis ve 4.000'e yakın gayrimenkul danışmanı ile hizmet vermektedir. * 20 yılı aşkın süredir her yıl büyüyen ve 250 milyon TL’nin üzerindeki yıllık hizmet bedeli cirosu ile RE/MAX Türkiye, sektöründe öncü ve lider firma olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

RE/MAX Sistemi

* RE/MAX yüksek performans karşılığı yüksek gelir platformudur. RE/MAX'a bağlı Gayrimenkul Danışmanları, sistemde kendi işinin sahibi birer girişimci olarak MAXIMUM ve RAPP (RE/MAX ALTERNATIVE PAYMENT PLAN) adı verilen iki farklı çalışma modelinden birini seçerek çalışmaktadır (sırasıyla danışmanın ürettiği hizmet bedeli cirosundan danışmana %80 veya %48 pay ödenmesi şeklinde).

* MAXIMUM veya RAPP Sistemi seçimi tamamen danışmanın tasarrufunda olup buna paralel, ofislerin sağladığı hizmetlere katkı payı olarak ödenen aylık işletme maliyetleri farklılık arz eder.Danışmanların kazançları üst sınırsız ve performanslarıyla birebir doğru orantılıdır.

* RE/MAX Ofisleri,franchise aldıkları bölgede yaptıkları yatırım sonrasında danışmanlar için üretken çalışabilecekleri ve geliştirici bir iş ortamı sunar.Bu platformun içerisinde eğitimden mentorluğa,internetten,satış portallarına,teknolojik pazarlama ürünlerinden sözleşme ve formlara, hukuk vb desteklere kadar birçok hizmet bulunmaktadır.

* Gayrimenkul Danışmanları ise bu platformu da kullanarak önce adaylandırma ve sonrasında da adaylarını müşterileri haline getirerek satılık ve kiralık gayrimenkul portföyü oluşturur.Gayrimenkul sektöründe danışmanlığı kârlı bir iş haline getiren ve diğer sektörlerden farklı kılan da bu portföyü yaratıyor olmaktır.

* İkinci aşama portföydeki doğru nitelikli ve fiyatlı mülkleri ihtiyaç sahibi alıcı adaylarıyla buluşturacak pazarlama faaliyetlerini yürütmektir.Bu noktada danışmanlar RE/MAX'ın ve ofislerinin yıllardır oluşturduğu her tür pazarlama birikimlerinden de yararlanırlar.

* Son olarak alıcı ve satıcının teklifleri ve karşılaştırılmasını müteakip adaletli bir müzakere yönetimiyle satış gerçekleştirilir ve artık temsil edilen iki taraf ta yaşadığı benzersiz bir hizmet deneyimi akabinde mutludur.

* RE/MAX'lı Profesyoneller için işini inşa etmede ve başarıyla sürdürürken mutlu müşteriler, hep en önemli değerdir. 

Sizi Arayalım

Numaranızı bırakın, sizi arayıp gayrimenkul danışmanlığı ve RE/MAX'ta çalışma hakkında bilgilendirelim.

KVKK Metni'ni kabul ediyorum.

Gayimenkul Danışmanlığına Yatkınlığını Ölç!

Whatsapp İletişim Whatsapp İletişim